CF&S grupė išsiplėtė

15.10.2019

2019 m. „CF&S Group“ išplėtė savo veiklą geografiškai, atidarius tris naujus biurus Taškente (Uzbekistanas), Venlo (Nyderlandai) ir Minske (Baltarusija).


Nuo 2019 m. Liepos mėn. „CF&S Uzbekistan“ siūlo transporto sprendimus iš Rusijos Tolimųjų Rytų, Kinijos ir Pietų Korėjos į Uzbekistaną geležinkeliu ir kelių transportu. Taip pat teikiame FTL ir LTL paslaugas iš Kinijos, Rusijos, Europos ir Centrinės Azijos į Uzbekistaną. Bendrovė eksploatuoja 80–60 colių ilgio geležinkelio platformas, įrengtas medinėmis grindimis ir tinkančias gabenti įvairius OOG ir didelius bei sunkius krovinius, taip pat dengtus vagonus, 40 ir 20 colių konteinerius.


Venlo mieste, Nyderlanduose, mūsų kolegos nuo 2019 m Birželio mėn. rūpinasi daliniais ir pilnais kroviniais iš Nyderlandų, Belgijos, Liuksemburgo, Vokietijos ir Šiaurės Prancūzijos kurie keliauja į paskirties vietas visoje Europoje. Be tradicinių krovinių gabenimo „CF&S Nyderlandai“ taip pat siūlo novatoriškas jūrų ir geležinkelių įvairiarūšio transporto paslaugas. Mažiau nuvažiuodami kilometrų, sumažiname išmetamą CO2 kiekį ir padedame kovoti su klimato kaita.


„CF&S Belarus“ yra jauniausias „CF&S Group“ narė, įkurta 2019 m. Rugsėjo mėn.. Bendrovė siūlo logistikos sprendimus visų rūšių eksportui ir importui iš Baltarusijos Respublikos ir į ją. Jų dispozicijoje yra įvairių kelių, geležinkelių, jūrų ir oro transporto rūšių. Atsižvelgdama į klientų poreikius, CF&S komanda iš Baltarusijos gali rasti efektyviausią sprendimą, užtikrinantį optimalų maršrutą ir transportavimo būdą.


Daugiau sužinoti apie „CF&S Group“ galit tinklalapyje www.cfs.net